Lux Express bussid
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam
14.12.2017
06:00 08:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
06:30 09:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
07:00 09:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
07:30 10:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
6,00
Valitud
Kampaaniahind
 
6,00
Valitud
08:00 10:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Välja müüdud
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
08:30 11:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
09:00 11:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
09:30 12:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
7,00
Valitud
Kampaaniahind
 
7,00
Valitud
10:00 12:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
10:30 13:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
7,00
Valitud
Kampaaniahind
 
7,00
Valitud
11:00 13:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
11:30 14:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
12:00 14:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
12:30 15:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
13:00 15:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
13:30 16:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
7,00
Valitud
Kampaaniahind
 
7,00
Valitud
14:00 16:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
14:30 17:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
7,00
Valitud
Kampaaniahind
 
7,00
Valitud
15:00 17:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
15:30 18:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
16:00 18:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
16:30 19:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
17:00 19:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
17:30 20:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
7,00
Valitud
Kampaaniahind
 
7,00
Valitud
18:00 20:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
18:30 21:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Simple Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
6,00
Valitud
Kampaaniahind
 
6,00
Valitud
19:00 21:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
19:30 22:00
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Valitud
Tavapilet
 
8,00
Valitud
Kampaaniahind
 
8,00
Valitud
20:00 22:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
21:00 23:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
22:00 00:30
2h 30m
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam , Lux Express
Lux Express Lounge
 
15,00
Valitud
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
Teised vedajad
Tartu bussijaam - Tallinna bussijaam
14.12.2017
Väljumisi ei leitud